Kiedy boli ząb ? wizyta u stomatologa

Wbrew pozorom , nie każdy z nas zdaje sobie sprawę jak bardzo ważne jest przestrzeganie zasad higieny jamy ustnej. Według statystyk aż osiemset tysięcy dorosłych Polaków nie posiada szczoteczki do zębów!

Wielu z nas stomatolog kojarzy się z : bólem, nieprzyjemnymi zastrzykami  oraz ogromnym cierpieniem. Tymczasem wizyta u dentysty wcale nie musi być koszmarem. Dobry stomatolog wykonuje wszystkie zabiegi dentystyczne bezboleśnie, dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz skutecznym znieczuleniu. Coraz częściej wizyta na fotelu dentystycznym przypomina wizytę w salonie fryzjerskim lub u kosmetyczki.

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że moment w którym już nas boli jest zdecydowanie zbyt późnym ? w tej dziedzinie niezmiernie ważna jest profilaktyka i regularne wizyty u dentysty. Podczas takiej wizyty stomatolog obejrzy dokładnie wszystkie zęby i stwierdzi, czy wymagają one interwencji. Pomoże też w ułożeniu indywidualnego planu higieny i doradzi odpowiednie produkty do samodzielnego stosowania.

© pcpr.rzeszow.pl 2024