Centrum MF Fizjoterapia – laryngolog Wrocław

Centrum MF Fizjoterapia – laryngolog Wrocław
PCPRowa nazwa:
Centrum MF Fizjoterapia – laryngolog Wrocław
PCPRowy opis:

Centrum Medyczne MF Fizjoterapia to miejsce, gdzie zawsze możecie skorzystać z profesjonalnej i kompleksowej pomocy. Zawsze skupiamy się na indywidualnych potrzebach naszych pacjentów, dzięki czemu są oni w stanie szybciej wrócić do pełnej sprawności fizycznej. W pierwszej kolejności zapraszamy do umówienia się na konsultacje z naszymi terapeutami.

Laryngolog Wrocław dr n. med. Krzysztof Preś

Na terenie naszego centrum przyjmują również inni specjaliści, jak chociażby laryngolog. Jest to lekarz, który zajmuje się leczeniem osób dorosłych i dzieci, mających problem z pogorszeniem się słuchu, niewyjaśnionymi bólami ucha, szumami, uczuciami zatkania się uszu.

Laryngolog Wrocław – gabinet w MF Fizjoterapia

Laryngolog oferuje pomoc również wtedy, kiedy mamy do czynienia z częstymi bólami głowy, zaburzeniami węchu i smaku, wykrytymi guzami w obrębie szyi i głowy, zawrotami głowy i zaburzeniami równowagi, nawracającym, uporczywym katarem i jeszcze z wieloma innymi przypadkami chorobowymi. Najpierw stawiamy na postawienie trafnej diagnozy, a potem oferujemy najlepsze metody leczenia. Zapraszamy.

PCPRowa strona WWW:
PCPRowa siedziba:
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
PCPRowy numer telefonu:
717575923
PCPRowy NIP:
8851573556
PCPRowy REGON:
021176990
PCPRowa kategoria:
  • Centrum MF Fizjoterapia – laryngolog Wrocław
  • Centrum MF Fizjoterapia – laryngolog Wrocław
© pcpr.rzeszow.pl 2021