Centrum Stomatologiczne NADENT Wrocław

Centrum Stomatologiczne NADENT Wrocław
PCPRowy opis

Centrum stomatologiczne NADENT to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają problemy ze swoim uzębieniem. Stomatolodzy zajmą się realizowaniem profilaktycznych przeglądów czy też wybielaniem zębów. Z takich usług mogą skorzystać zarówno osoby młode, jak i te bardzo dojrzałe.

Klinika zajmuje się także wstawianiem protez całkowitych oraz wykonywaniem usług z zakresu stomatologii zachowawczej. Dużym zainteresowaniem cieszy się jednak stomatologia estetyczna, poprawiająca uśmiech pacjenta.

W centrum stomatologicznym pacjenci mogą bezproblemowo zadbać o swój zgryz czy też zabezpieczyć się przed powstaniem próchnicy. Specjaliści dysponują nowoczesnymi sprzętami stomatologicznymi, dzięki czemu szybko wykrywają problem i przystępują do jego wyeliminowania.

Realizowane w ten sposób są różne usługi ortodontyczne, ale też endodoncja. W razie potrzeby wykonuje się zabiegi chirurgiczne. Wszystkie usługi są bezbolesne, a stomatolog zadba o to, aby pacjent czuł się komfortowo i opuścił gabinet w dobrym samopoczuciu.

PCPRowa strona WWW
PCPRowa siedziba
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław
PCPRowy numer telefonu
713281222
PCPRowy NIP
8942597456
PCPRowy REGON
932225996
PCPRowa kategoria
© pcpr.rzeszow.pl 2023