Contour Studio – depilacja laserowa Wrocław

Contour Studio – depilacja laserowa Wrocław
PCPRowy opis

Dobra kondycja i zadbana skóra bez wątpienia przekładają się bezpośrednio na dobre samopoczucie i dodają pewności siebie. Zadbana kobieta czuje się zawsze atrakcyjnie, niezależnie od wieku. Naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom klientek wychodzi Contour Studio, które oferuje szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych. Oferta skierowana jest do pań w różnym wieku, z rozmaitymi potrzebami.

Depilacja laserowa Wrocław fot.1

W ofercie gabinetu kosmetologii estetycznej znajdują się liczne zabiegi, które mogą zainteresować wymagające klientki. Dużą popularnością cieszy się depilacja laserowa, która jest nie tylko bardzo efektywna, ale także bezbolesna. Nowoczesna depilacja laserowa pozwala na usunięcie zbędnego owłosienia z całego ciała w zaledwie ok. 20 minut.

Depilacja laserowa Wrocław fot.2

Dużym zainteresowaniem cieszy się także makijaż permanentny, zabieg lasowego zamykania naczynek oraz laserowe usuwanie różnego rodzaju przebarwień. Każdy zabieg, do którego przystępują specjaliści Contour Studio poprzedzony jest szczegółową konsultacją, która umożliwia dobranie najlepszych rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji i kosmetologii.

PCPRowa strona WWW
PCPRowa siedziba
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
PCPRowy numer telefonu
713072080
PCPRowy NIP
8971634131
PCPRowy REGON
020606738
PCPRowa kategoria
  • Contour Studio – depilacja laserowa Wrocław
  • Contour Studio – depilacja laserowa Wrocław
© pcpr.rzeszow.pl 2024