Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – psycholog dziecięcy

Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław – psycholog dziecięcy
PCPRowy opis

Klinika zdrowego umysłu to miejsce, do którego możesz przyjść gdy doświadczasz problemów psychicznych, którym nie możesz lub z jakiegoś powodu nie potrafisz sprostać samodzielnie. Możliwa w placówce jest konsultacja psychologiczna w formie od jednego do trzech spotkań, konsultacja psychiatryczna lub też psychoterapia indywidualna.

Wszystkie formy pomocy oferowane przez placówkę mają wysoce specjalistyczny charakter i prowadzone są przez kompetentnych psychologów, psychoterapeutów i lekarzy. Psycholog dziecięcy we Wrocławiu oferuje konsultacje dla dzieci i rodziców. Za sprawą pomocy skierowanej do młodych ludzi i współpracy z rodzicami można w porę zapobiec przyszłym hipotetycznym problemom w funkcjonowaniu społecznym.

Należy pamiętać, że młodzi ludzie jako kształtujący dopiero swoje postawy w otoczeniu nabierając niewłaściwych wzorców mogą podjąć decyzję, które zaważą na ich przyszłości. Życzliwa i przyjemna atmosfera podczas sesji terapeutycznych stwarza dogodne warunki do opowiedzenia o problemach i próbie wspólnego ich zapobiegania.

PCPRowa siedziba
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
PCPRowy numer telefonu
530545002
PCPRowy NIP
8971708697
PCPRowy REGON
021409951
PCPRowa kategoria
© pcpr.rzeszow.pl 2024