Leczenie niewydolności serca w Poradni Kardiologicznej Dla Serca

Leczenie niewydolności serca w Poradni Kardiologicznej Dla Serca
PCPRowa nazwa:
Leczenie niewydolności serca w Poradni Kardiologicznej Dla Serca
PCPRowy opis:

Zawsze będe strzegł Twojego serca, nawet gdyby to oznaczało, że moje musi przestać bić. Phyllis Christine Cast

Powyższy cytat brzmi jak motto pracy lekarza kardiologa. Na przestrzeni wieków motyw serca pojawia się zarówno w literaturze, sztuce czy w wierzeniach.To właśnie serce jest uznawane za dom szlachetnych uczuć jak miłość, przyjaźń, współczucie a nawet radość i smutek. Serce to siła ciała. Jednak wciąż za mało poświęcamy czasu na zaopiekowanie się tak ważnym organem człowieka.

Ciągły pośpiech, brak odpoczynku a przy tym palenie tytoniu jak i brak ruchu czy nieodpowiednia dieta są przyczyną chorób serca i układu krwionośnego. Dietę należy uzupełnić o błonnik, sól zastąpić ziołami, wprowadzić produkty wielozbożowe a warzywa, owoce bogate w potas, witaminę A i E.

Niestety pomimo tak dobrze rozwiniętej gałęzi medycyny choroby kardiologiczne stanowią bardzo duży procent przyczyn zgonów. Aby temu zapobiegać ważna jest profilaktyka i diagnostyka. Poradnia Kardiologiczna Dla Serca obok konsultaacji zapewni również specjalistyczne badania i opracuje metody leczenia, w tym leczenie niewydolności serca. Pamiętajmy – ważne jest mieć dobre serce.

PCPRowa siedziba:
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
PCPRowy numer telefonu:
713726164
PCPRowy NIP:
6131421573
PCPRowy REGON:
022203944
PCPRowa kategoria:
  • Leczenie niewydolności serca w Poradni Kardiologicznej Dla Serca
© pcpr.rzeszow.pl 2021