Med-Orth – stabilizatory kolanowe

Med-Orth – stabilizatory kolanowe
PCPRowy opis:

Med-Orth to znane miejsce na medycznej mapie Polski. Zapewnia obuwie ortopedyczne, ortezy oraz protezy. Działa solidnie, dbając o zadowolenie klientów. Jakość jest najważniejsza, ale ceny są także przyzwoite, czyli niezbyt wysokie. Med-Orth ma wiedzę, doświadczenie, w tej firmie pracują doskonali specjaliści.

Dzięki działaniom tej firmy można zadbać o nogi lub mieć doskonałe protezy. Jakość sprawdza się doskonale i jest na pewno istotna dla każdej osoby. Firma ta działa solidnie i na pewno zrobi wszystko, żeby klienci byli zadowoleni z jej usług przez wiele lat.

Można zawitać do firmy i na miejscu zmierzyć wszystkie parametry, ale dla osób, które takiej możliwości nie mają powstał sklep internetowy, który wysyla zamówione produkty szybko i bez konieczności długiego oczekiwania.

Jakość oraz ceny są doskonałe, a każdy klient skorzysta z tego, co dla niego na pewno najważniejsze – ze sprzętu najwyższej możliwej jakości, w tym stabilizatorów kolanowych, co jest dla niego bardzo ważne, znaczące i na pewno najważniejsze. Zachęcamy do korzystania z usług Med-Orth.

PCPRowa strona WWW:
PCPRowa siedziba:
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
PCPRowy numer telefonu:
713723033
PCPRowy NIP:
8990027389
PCPRowy REGON:
930326316
PCPRowa kategoria:
  • Med-Orth – stabilizatory kolanowe
  • Med-Orth – stabilizatory kolanowe
  • Med-Orth – stabilizatory kolanowe
© pcpr.rzeszow.pl 2021