Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław

Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław
PCPRowa nazwa:
Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław
PCPRowy opis:

Ego Progres to poradnia psychologiczna, którą cechuje profesjonalizm i doświadczenie. Kompleksowa z zakresu zdrowia psychicznego powinna być świadczona przez wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów, takich jak w Ego Progres. Pacjenci darzą pracowników Ego Progres ogromnym zaufaniem, co świadczy o jakości usług świadczonych przez tych specjalistów.

Psycholog Wrocław – gabinet w poradni Ego Progres fot.1

Metody leczenie dostosowywane są pod kątem indywidualnych potrzeb pacjentów. Współpraca pacjenta i specjalisty przynosi fantastyczne efekty w Ego Progres. Fachowa opieka nad pacjentem wyróżnia poradnię spośród innych ośrodków. W ofercie poradni znajdują się zarówno psychoterapie indywidualne, jak i te przeznaczone dla par przeżywających kryzys w związku.

Psycholog Wrocław – gabinet w poradni Ego Progres fot.2

Specjaliści od interwencji kryzysowej pomogą pacjentom, którzy znaleźli się w nagłych sytuacjach kryzysowych. Ego Progres nigdy nie zostawi pacjentów samym sobie. Poradnia psychologiczna świadczy również usługi z zakresu terapii uzależnień, a także psychodietetyki. Pacjenci i ich powrót do zdrowia jest najważniejszy.

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

PCPRowa strona WWW:
PCPRowa siedziba:
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław
PCPRowy numer telefonu:
728173546
PCPRowy NIP:
8971877218
PCPRowy REGON:
385774306
PCPRowa kategoria:
  • Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław
  • Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław
© pcpr.rzeszow.pl 2021