Psycholog w Poradni Psychologicznej Proterapeutica Wrocław

Psycholog w Poradni Psychologicznej Proterapeutica Wrocław
PCPRowa nazwa:
Psycholog w Poradni Psychologicznej Proterapeutica Wrocław
PCPRowy opis:

Proterapeutica to poradnia psychologiczno-psychiatryczna zapewniająca fachową pomoc w nurcie psychodynamicznym. Poza wsparciem terapeutycznym, w ofercie znajdują się także konsultacje z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii oraz zajęcia logopedyczne. Każdy terapeuta regularnie poddaje się superwizji.

Poradnia prowadzi sesje psychoterapeutyczne dla ludzi, którzy pragną poradzić sobie z różnymi problemami. Zakres działalności obejmuje między innymi wsparcie dla osób, które zmagają z zaburzeniami odżywiania, takimi jak ortoreksja, anoreksja lub bulimia.

Pomoc uzyskają także klienci mający kłopoty w związku z zaburzeniami lękowymi albo zaburzeniami osobowości. Doświadczeni terapeuci pomogą w przypadku depresji, żałoby lub trudności w relacjach. Logopeda z wieloletnim stażem zajmie się trudnościami wynikającymi z zaburzeń mowy. Z kolei wykwalifikowany seksuolog udzieli wsparcia osobom dotkniętym awersją seksualną lub zaburzeniami erekcji.

Proterapeutica oferuje pomoc zarówno dzieciom i młodzieży, jak i dorosłym. Wizyty mogą odbywać się w przytulnym gabinecie lub w formie online.

PCPRowa siedziba:
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
PCPRowy numer telefonu:
663875291
PCPRowy NIP:
8961399071
PCPRowy REGON:
362700702
PCPRowa kategoria:
© pcpr.rzeszow.pl 2021