Salon Wax Center – bezbolesna depilacja woskiem Wrocław

Salon Wax Center – bezbolesna depilacja woskiem Wrocław
PCPRowy opis

Każda kobieta lubi czuć się atrakcyjnie. Na dobry nastrój niewątpliwie wpływa dobra kondycja oraz zadbane ciało. Sieć salonów Wax Center proponuje wymagającym klientkom niezawodną metodę depilacji woskiem. Gładka skóra i znakomity wygląd to bardzo dobre argumenty, aby zdecydować się na taki zabieg.

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem w Wax Center Wrocław fot.1

Wax Center oferuje autorską technikę depilacji, która jest bezbolesna, szybka i komfortowa. Dużą popularnością cieszy się depilacja twarzy, w tym eliminacja tzw. wąsika. Wykonywana jest także depilacja pleców, ramion, karku oraz nóg. Wiele pań decyduje się również na depilację okolic bikini oraz pośladków.

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem w Wax Center Wrocław fot.2

W zależności od rodzaju zabiegu w salonach Wax Center stosowana jest depilacja woskiem miękkim oraz twardym. Specjaliści w dziedzinie kosmetologii dokładają wszelkich starań, aby każdy z proponowanych zabiegów był komfortowy i zapewniał w pełni satysfakcjonujący efekt. Wymagające klientki mogą się spodziewać klimatycznej atmosfery i pełnego profesjonalizmu podczas każdej z podejmowanych czynności.

Wax Center Ewelina Lewandowska

PCPRowa strona WWW
PCPRowa siedziba
ul. Władysława Jagiełły 3/7 50-201 Wrocław
PCPRowy numer telefonu
505447430
PCPRowy NIP
9281851294
PCPRowy REGON
021543572
PCPRowa kategoria
  • Salon Wax Center – bezbolesna depilacja woskiem Wrocław
  • Salon Wax Center – bezbolesna depilacja woskiem Wrocław
© pcpr.rzeszow.pl 2022