Studio Omerta Tattoo – tatuaże Wrocław

Studio Omerta Tattoo – tatuaże Wrocław
PCPRowy opis

Profesjonaliści ze studia Omerta Tattoo wykonują tatuaże realistyczne, tradycyjne, japońskie, geometryczne. Zapisać się można na tatuaż old school/new school, trash polka, abstrakcyjny, biomechaniczny. Zrobili dużo pięknych tatuaży portretowych. Na stronie studia jest galeria w której dodane są zdjęcia z dotychczasowych realizacji. Artyści przygotowali np. tatuaż z motywem ptaka, smoka, konia, roślin, lisa, serca.

tatuaże Wrocław

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.1

Zrobili także tatuaż motyl, ważka, pająk, skorpion, dziecko. W studiu można się umówić też na napis. Tatuażyści wykonują tatuaże na ręce, nodze, klatce piersiowej, plecach, dekolcie i innych miejscach na których zażyczy sobie klient. Decydując się na współpracę z nimi należy przestrzegać regulaminu.

tatuaże Wrocław

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.2

Mogą odmówić zrobienia tatuaży, które zawierają symbole faszystowskie, rasistowskie, homofobiczne. Nie należy też decydować się na malunek, jak osoba ma choroby skórne lub jest chora. Zespół z Omerta Tattoo informuje, jak należy przygotować się do zabiegu i jaki artysta będzie robił tatuaż.

Studio Tatuażu Omerta Tattoo

PCPRowa strona WWW
PCPRowa siedziba
ul.Tadeusza Kościuszki 33/1 50-011 Wrocław
PCPRowy numer telefonu
531091095
PCPRowy NIP
8992414765
PCPRowy REGON
021549646
PCPRowa kategoria
  • Studio Omerta Tattoo – tatuaże Wrocław
  • Studio Omerta Tattoo – tatuaże Wrocław
© pcpr.rzeszow.pl 2023