Zabiegi na zniszczone włosy

Pierwszym zabiegiem na zniszczonych włosach jakie są proponowane w profesjonalnych salonach fryzjerskich jest komputerowe nawilżanie włosów. Zabiegiem tym uelastyczniamy delikatną przesuszoną strukturę włosa. Polega on na nałożeniu specjalnej odzywki na całej długości włosów następnie podłączyć pasma do sondy komputerowej przy użyciu klipsa. Kolejnym krokiem jest przykrycie włosów folią, a na nią nałożona zostaje okrągła suszarka.

Ciepło, które wydobywa się z wnętrza suszarki pozwala na dogłębne nawilżenie włosów. Wydatek, jaki nam przyjdzie ponieść za ten zabieg jest rzędu około 40 zł . Zabieg Osmo również zapewni dogłębną regeneracje i nawilżenie, został opracowany dla włosów cienkich ,delikatnych ,przesuszonych ,zniszczonych i łamliwych. Skuteczność tkwi w produktach opartych na bazie olejków z jojoby, jak również protein sojowych, które właśnie stosuje się przy wykonywaniu tego zabiegu. Cena z jaka musimy się zmierzyć jest równa 70 zł .Kuracja, która jest godna polecenia, to kuracja enzymatyczna.

Jest, to zabieg dwufazowy, który ma na celu wzmocnienie struktury włosa i przywrócenie elastyczności. Polega ona na nałożeniu przez fryzjera specjalnego fluidu w postaci żelu bogatego w enzymy papai. Drugim etapem kuracji jest nałożenie preparatu, który działa regenerująco na zniszczone włosy. Cena kuracji jest wydatkiem równym 70 zł Wszystkie zabiegi można doświadczyć w wybranym przez siebie salonie fryzjerskim w zależności od miejsca cena może się troszku różnic.

© pcpr.rzeszow.pl 2024